Polskie forum o cosplay

Forum powstałe aby zrzeszyć cosplayerów z Polski!

Ogłoszenie

Jest to nowe forum o tematyce cosplayu. Mam nadzieję, że w niedługim czasie zatętni ono życiem! Prosimy o aktywne komentowanie i zakładanie nowych wątków.

#1 18-06-2014 19:46:19

 Aqllite

Administrator

Call me!
Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 18-06-2014
Posty: 9
Punktów :   
WWW

Moje inspiracje.

Zabawę z cosplay'em zaczęłam w wieku 12 lat (stanowczo za wcześnie). Jednak po paru latach przerwy powróciłam do tego hobby. Pomogli mi w tym;

1. JarOfClouds Cosplay - https://www.youtube.com/channel/UCS8-9M … hV_JSlxaxA Pierwsze CMV (Cosplay Music Video) jakie ujrzałam było od nich. Chociaż osobiście nie przepadam za yaoi urzekło mnie przedstawienie Naruto w obecnym świecie. Wtedy pierwszy raz zobaczyłam stałą grupę cosplayerską i moim marzeniem jest aby właśnie do takiej należeć. Żeby spotykanie się nie było na jeden konwent tylko na długie lata.

2. Shappi Workshop - Polska cosplayerka. Uświadomiła mi jak ciężkie, pracochłonne i kosztowne jest tworzenie zbroi. Dzięki niej zauważyłam że to sztuka.

3. Madlencia - Pokazała mi po pierwszym cosplay'u jaki wykonała jak bardzo można się zmotywować. Nie osiągając żadnego miejsca na IEM 2014 jako Jinx zdobyła tysiące fanów co zainspirowało ja do tworzenia dalszych strojów.

Mam nadzieję że trochę pomogłam, piszcie co Was zainspirowało, może i mnie zmusi do ambitniejszej pracy.

Offline